Nagrody i wyróżnienia

Nieustannie się rozwijamy, tworząc stabilne fundamenty na przyszłość.
Nasze osiągnięcia doceniane są w Polsce i zagranicą.
OT Logistics S.A. każdego roku otrzymuje wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Polskie Gepardy 2018

Ranking Wprost 2018

Wyróżnienie w Rankingu Wprost 2018 - 200 Największych Polskich Firm. Miejsce 142. na liście.

Więcej

Certyfikat „The Baltic Trendsetters Club”

OT Logistics S.A. została wyróżniona przez Baltic Transport Journal certyfikatem „The Baltic Trendsetters Club”, za podjęcie działań operacyjnych i kontrolę finansową w porcie Rijeka, jak również za budowę korytarza transportowego Bałtyk-Adriatyk oraz multimodalną ofertę transportową.

OT Logistics S.A. Sponsor Roku 2017

Perły biznesu 2017

Wyróżnienie dla OT Logistics S.A. za konsekwentną realizację strategii rozwoju firmy.

Diamenty Forbesa 2017

OT Logistics S.A. znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2017. Miejsce 18. na liście regionalnej. Miejsce 571. na liście ogólnopolskiej.

Więcej

Ranking Wprost 2017

Wyróżnienie w Rankingu Wprost 2017 - 200 Największych Polskich Firm.

Więcej

Orły „WPROST” 2017

OT Logistics S.A. laureatem konkursu „Orły Tygodnika Wprost”.

Więcej

OT Logistics Sponsorem Roku 2017

OT Logistics S.A. uzyskała tytuł Sponsora Roku, jako sponsor tytularny Akademii Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto.

Diamenty Forbesa 2016

OT Logistics S.A. znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2016. Miejsce 8. na liście regionalnej. Miejsce 394. na liście ogólnopolskiej.

Więcej

Ranking Wprost 2016

OT Logistics zostało sklasyfikowane na 68. pozycji wśród największych polskich eksporterów w rankingu tygodnika Wprost.

,,Kultura Bezpieczeństwa w Transporcie Kolejowym” 2016

STK S.A. zostało laureatem konkursu pod hasłem ,,Kultura Bezpieczeństwa w Transporcie Kolejowym”, organizowanym przez Urząd Transport Kolejowego.

Więcej

Orły „WPROST” 2016 regionu pomorskiego

OT Port Gdynia Sp. z o.o. znalazła się w gronie firm, które otrzymały dyplom w kategorii „Firma o największym zysku netto w latach 2012-2014”.

Więcej

Certyfikat Business Superbrands 2015/2016

W listopadzie 2015 roku C.Hartwig Gdynia S.A. została wyróżniona certyfikatem Business Superbrands 2015/2016.

Gazele Biznesu 2015

OT Logistics S.A. laureatem Gazel Biznesu 2015, czyli rankingu najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw publikowanego nieprzerwanie od 2000 roku przez redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

The Baltic Trendsetters 2015

Redakcja "Baltic Transport Journal" uhonorowała OT Logistics S.A. Certyfikatem Klubu "The Baltic Trendsetters". Wyróżnienie to przyznawane jest za kreatywność, wytrwałość oraz wyjątkowe i odważne przedsięwzięcia na rynku transportowym.

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy

26 czerwca 2015 roku OT Port Świnoujście otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, przyznawany firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne, poprzez rozsądne zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.

Diamenty Forbesa 2014

Spółka OT Logistics znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2014. W rankingu nagrodzone zostały firmy, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat działalności.

Gazele Biznesu 2014

Spółka OT Logistics znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2014 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw według rankingu przygotowanego przez Coface na zlecenie "Pulsu Biznesu".

BUSOLA BIZNESU 2013

OT Logistics S.A. odebrała nagrodę BUSOLA BIZNESU 2013, jako najlepsza szczecińska "Firma Roku 2013".

Więcej

Diamenty Forbesa 2013

Spółka OT Logistics znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbesa. W rankingu nagrodzone zostały firmy, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat działalności.

Złote Lunety 2013

Wyróżnienia Złote Lunety 2013 – nagrody miesięcznika „Obserwator Morski” – przyznawane są przez Kapitułę Konkursu w czterech kategoriach. OT Logistics S.A. została uhonorowana Nagrodą Wydarzenie Roku.

Szczupak 2013

Nominacja dla Prezesa Spółki OT Logistics S.A. Pana Piotra Chajderowskiego w konkursie Gazety Wyborczej do nagrody Szczupak 2013 za konsekwentne budowanie silnej Grupy logistycznej w tej części Europy.

WEKTOR 2012

Prestiżowe wyróżnienie, wręczone przez Kapitułę Pracodawców RP, przyznano za cyt: „…twórczą realizację planu dynamicznej rozbudowy firmy. Za biznesowy sukces, upór i determinację w działaniach zmierzających do osiągnięcia przez firmę czołowej roli w branży spedycyjno-logistycznej”.

Więcej

Złote Lunety 2012

Wręczono nagrody magazynu „Obserwator Morski” - „Złote Lunety 2012” w kategorii wydarzenie roku nagrodzono Spółkę OT Logistics S.A. i prezesa Piotra Chajderowskiego, m.in.: za skonsolidowanie polskiej żeglugi śródlądowej, wejście na rynek niemiecki oraz umiejętne połączenie transportu lądowo-rzecznego i kolejowego z morskim.