PROCES REKRUTACJI

Jesteśmy jednym z największych i najlepiej ocenianych pracodawców polskiej branży logistycznej. Osiągnęliśmy to dzięki naszemu Zespołowi, który tworzą wyjątkowi i profesjonalni ludzie!

Pracujemy z osobami, które ciągle rozwijają swoje kompetencje, szukają ciekawych możliwości i podejmują się nowych wyzwań. Pracujemy na atrakcyjnych warunkach, tworzymy przyjazną atmosferę oraz mamy możliwość awansów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Zobacz, jakie możliwości daje praca w OT Logistics S.A.! Wypłyń z nami na morze możliwości i skieruj swoją karierę na właściwe tory!

Prawie 2000 pełnoetatowych pracowników.

Dynamiczny wzrost zatrudnienia.

Interesująca praca w różnych miastach Polski oraz Europy.

Naszym Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, przyjazną atmosferę oraz możliwość awansów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.


DOŁĄCZ DO PROCESU REKRUTACYJNEGO

ETAP 1

Dokładnie analizujemy wszystkie aplikacje nadesłane do nas przez kandydatów i na ich podstawie zapraszamy wybrane osoby na indywidualne spotkania kwalifikacyjne.

ETAP 2

W trakcie rozmów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez dział HR, kandydaci dowiadują się o warunkach pracy w naszej firmie oraz o perspektywach rozwoju zawodowego.

ETAP 3

Na podstawie informacji zebranych podczas poprzednich etapów dokonujemy selekcji najlepszych kandydatów, a następnie informujemy ich o wynikach rekrutacji.


Wierzymy, że warto inwestować w ludzi, którzy mają talent i pasję oraz chcą zmieniać świat na lepsze. Dlatego jeśli jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej, zapraszamy Cię na program stażowy, dzięki któremu możesz zapoznać się ze specyfiką pracy w jednej z największych organizacji logistycznych w Europie.

Sprawdź oferty staży

Chcesz odnieść sukces zawodowy? Zadbaj o to, aby skierować swoją karierę na właściwe tory.

Sprawdź oferty pracy